- Kurucu Ortağımız

S.M.Mali Müşavir Ali UYDACI  

S.M.Mali Müşavir Fatih ERDOĞMUŞ

 

 

- Kurucu Ortağımız

S.M.Mali Müşavir Ali UYDACI   

 

       Mali Müşavir Ali UYDACI Konya ilinin Meram ilçesinde 1983 yılında doğdu. İlkokul ve ortaokul hayatını Meram ilçesinde, lise öğrenimini Konya Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 

       Eğitim hayatını hem okuyup, hem de çalışarak tamamladı. 1999-2002 yılları arasında Mali Müşavir yanında çalıştı.2002-2009 yılları arasında da şirket ön muhasebesinde görev aldı. 2007 yılında Mali Müşavirlik staj başlatma sınavını kazanmış ve 2009 yılında da Mali Müşavirlik bitirme sınavını vererek 2009 yılında Mali Müşavirlik yetkisini aldı.

       SMMM Ali UYDACI evli ve 4 kız babasıdır. Ülkemizin değerlerine bağlı, üretken, analizci ve sinerji dolu bir kişiliği ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

 

- Kurucu Ortağımız

S.M.Mali Müşavir Fatih ERDOĞMUŞ

       Mali Müşavir Fatih ERDOĞMUŞ Konya ilinin Meram ilçesinde 1981 yılında doğdu. İlkokul ve ortaokul hayatını Meram ilçesinde, lise öğrenimini Konya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 

       Eğitim hayatını hem okuyup, hem de çalışarak tamamladı. 2000-2009 yılları arasında Mali Müşavir yanında çalıştı. 2007 yılında Mali Müşavirlik staj başlatma sınavını kazanmış ve 2010 yılında Mali Müşavirlik bitirme sınavını da vererek 2010 yılında Mali Müşavirlik yetkisini aldı.

       SMMM Fatih ERDOĞMUŞ evli ve bir kız birde erkek evlat babasıdır. Ülkemizin değerlerine bağlı, üretken, disiplinli bir ekip çalışmasını ve takım ruhunu önemseyen bir kişiliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.